Projekt Europejski Uniwersytet Zielonogórski
   Strona główna projektu


. . . . . . . . . . . . . . .

Licznik odwiedzin: 28681
. . . . . . . . . . . . . . .
zaloguj się

Stroną opiekuje się: Koordynator


 

Aktualności

(14.03.2008r.)
Wyniki egzaminu TELC oraz certyfikaty TELC są do odbioru w Biurze Organizacji Projektu w Dziale Organizacji Kształcenia, Al. Wojska Polskiego 57, Campus B Uniwersytetu Zielonogórskiego, pokój 202R, w godzinach od 8.00 do 14.00 (tel. 328 3172) od poniedziałku do piątku.
Przypominamy także o odbiorze świadectw ukończenia kursu językowego.

(24.02.2008r.)
W dniu 15 lutego br. w Auli Uniwersytetu miała miejsce uroczysta gala związana z zakończeniem naszego projektu.
Dziękujemy osobom zaangażowanym za poświęcenie własnego czasu i umiejętności. Życzymy wszystkim, a szczególnie beneficjentom ostatecznym, wielu sukcesów w rozwijaniu własnej kariery zawodowej.

(18.02.2008r.) Zapraszamy Beneficjentów Ostatecznych, którzy nie odebrali świadectw na uroczystym zakończeniu, do Biura Organizacji Projektu w Dziale Organizacji Kształcenia, Al. Wojska Polskiego 57, Campus B Uniwersytetu Zielonogórskiego (p. 201R) po odbiór świadectw ukończenia nauki.

(04.02.2008r.) Uroczyste zakończenie projektu odbędzie się 15.02.2008 r. o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Beneficjentów (rozdanie świadectw) i Lektorów.
Uroczystość odbędzie się w Głównej Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej 50.

(25.01.2008r.) Lista osób na egzamin ustny z jęz. niemieckiego w dniu 26.01 (sobota):
Komisja 1 (jęz. niemiecki) - A2
Komisja 2 (jęz. niemiecki)- A2
Komisja (jęz. niemiecki) - B1
Bardzo prosimy o przybycie co najmniej pół godziny wcześniej przed wyznaczoną godziną.

(23.01.2008r.) Informujemy, że lista osób zapisanych na egzamin pisemny TELC znajduje się tutaj. Wszelkie uwagi proszę zgłaszać do Koordynatora projektu. Jednocześnie przygotowano już listę na egzamin ustny, która została wysłana mailem do lektorów.

(16)Wszystkich beneficjentów przystępujących do egzaminu TELC uprzejmie informaujemy, że zbiórka przed egzaminem pisemnym będzie w holu głownym Campusu B Uniwersytetu AL. Wojska Polskiego 69 w piątek 25.01.2008r. o godz. 800. Bardzo prosimy o punktulane przybycie.

(15)Uprzejmie informujemy, że realizacja zajęć dydaktycznych w ramach projektu pt. "Podnoszenie kwalifikacji językowych osób pracujących w województwie lubuskim" z dniem 15.01.2008 roku została zakończona. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w projekcie.

(14)  Uprzejmie informujemy, że egzamin TELC'a odbędzie się 25, 26 i 27 stycznia br. Lista osób egzaminowanych będzie podana do wiadomości w terminie późniejszym

(13) Uprzejmie informujemy, że są wolne miejsca. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na poziomie średnio zawansowanym w wymiarze 132 godzin lekcyjnych proszone są o kontakt z koordynatorem. Osoby, które ukończą naukę języka angielskiego i niemieckiego w ramach projektu będą miały możliwość przystąpienia do egzaminu TELC.

(12) W zakładce Rekrutacja znajduje się informacja o wolnych miejscach w grupach językowych naszych partnerów. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne na poziomie średniozaawansowanym. Osoby dorosłe, pracujące (zaświadczene - umowa o pracę), zainteresowane nauką języka w naszym projekcie prosimy o kontakt z koordynatorem.

(11) W dniu 8 sierpnia 2007r. rozpoczęto czwarty semestr zajęć w ramach projektu. W ciągu kilku dni zamieścimy listę wolnych miejsc w grupach językowych na poziomie średniozaawansowanym.

(10) W zakładce Rekrutacja znajduje się informacja o wolnych miejscach w grupach językowych naszych partnerów. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne. Osoby dorosłe, pracujące (zaświadczene - umowa o pracę), zainteresowane nauką języka w naszym projekcie prosimy o kontakt z koordynatorem.

(9) W dniu 2 lutego 2007 r. rozpocznie się trzeci semestr zajęć w ramach projektu. Szczegółowe informacje o wolnych miejscach i zasadach rekrutacji zostaną podane w najbliższym czasie.

(8) W dniu 2 sierpnia 2006 rozpoczęto drugi semestr zajęć w ramach projektu.

(7) W zakładce Rekrutacja zamieściliśmy listę partnerów oraz ilość wolnych miejsc w grupach. Osoby pragnące włączyć się do naszego projektu prosimy o zgłoszenie się do koordynatorów z poszczególnych gmin i następnie do lektora prowadzącego zajęcia w celu ustalenia poziomu i możliwości przyłączenia się do grupy. Po wstępnej weryfikacji zainteresowane uczestnictwem osoby powinny przesłać do Biura Zarządzania Projektem komplet dokumentów.

(6) Uprzejmie informujemy, że wyniki postępowania Komisji Rekrutacyjnej zostały podane w zakładce Rekrutacja. Osoby, które złożyły dokumenty zostaną poinformowane listownie o wynikach rekrutacji.

(5) Uprzejmie informujemy,że z dniem 10.01.2006 r. rozpoczęto rekrutację Beneficjentów Ostatecznych. Rekrutacja będzie trwała do 16.01.2006 r. włącznie. Więcej informacji w zakładce Rekrutacja.

(4) Wszelkie zapytania, uwagi, sugestie prosimy kierować do naszego Biura pocztą e-mailową.
Adres do korespondencji elektronicznej: projekt_PKJ@uz.zgora.pl.

(3) Szczegółowe informacje dotyczące naboru lektorów do Bazy Lektorów są dostępne w zakładce Informacje dla Lektorów.

(2) Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji będą dostępne w zakładce Rekrutacja...

(1) Uprzejmie informujemy, że realizację projektu rozpoczęto w dniu 01.01.2006r. i będzie trwała do 31.01.2008r.

Projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Priorytet II, Działanie 2.1

Projekt realizowany z EFS, w ramach ZPORR, Priorytet II, Działanie 2.1
Projekt realizowany z EFS, w ramach ZPORR, Priorytet II, Działanie 2.1
Projekt realizowany z EFS, w ramach ZPORR, Priorytet II, Działanie 2.1e-mail: projekt_PKJ@uz.zgora.pl
Wszelkie Prawa zastrzeżone (C) 2005 Uniwersytet Zielonogórski